banner-2.jpg

Kariyer

DENTSPLY'ın Etiği


DENTSPLY International Inc. 1899 yılından beri sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir ve DENTSPLY olarak, kazanmış olduğumuz küresel itibar ve güvenden dolayı gurur duyuyoruz. Bu itibarımızı korumaya ve arttırmaya kararlıyız. Mesleki etik kodumuz, DENTSPLY adına çalışan herkesin takip etmesi gereken ve bize işimizde yol gösteren ilkelerdir. Çalışanlarımıza dair amacımız, DENTSPLY’ın hedeflerini gerçekleştirebilmek için birlikte ve etkin biçimde çalışan bireylerden başarılı bir ekip oluşturmak ve bu ekibi geliştirmektir. Bu ifadeye dayanarak:

  • Başarılı olacağımızı ve hedeflerimizi gerçekleştireceğimizi
  • Organizasyonun bütün takım üyelerinin, içinde aidiyet ve kimlik  duygusu barındıran ortak bir hedefe sahip olduklarını
  • Bireylerin sadece organizasyon içerisinde kabul görmekle kalmayıp, özgün nitelikleri çerçevesinde de katkıda bulunmaları için teşvik edildiklerini teyit ederiz.
 
Ayrıcalıklı Çalışanlar human logo (2).jpg
Biz, çalışanlarımızın, DENTSPLY yüksek etik standartlarından ödün vermeyen, kaliteli müşteri hizmeti sunabilen ve aynı zamanda güçlü değerlere sahip, hedeflerimizi 
gerçekleştirebilecek yetkinliklere sahip kişiler olmasını istiyoruz. DENTSPLY International ürün mükemmeliyet tarihçesi ondokuzuncu yüzyılın başlarına dayanan, global bir dişhekimliği şirketidir. Mütevazi başlangıcımızdan bu yana, bugün dünyanın önde gelen profesyonel dişhekimliği ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıyız. DENTSPLY, dişhekimliği muayenehanelerine ve laboratuvarlarına sektördeki diğer üreticilerden daha yenilikçi ürünler sunmaktadır. Araştırma ve geliştirme için yapılan önemli yatırımlar, stratejik alımlar ve sürekli coğrafi büyüme ile birleşerek çok uluslu bir şirket olarak konumumuzu daha da güçlendirmiştir.
 
Her Türlü İnsan; Her Türlü Potansiyel
DENTSPLY'da , en iyi ve en yetenekli çalışanları işe almaktan bahsederken, işbirliği yapmaktan ve yeni fırsatlar keşfetmekten heyecan duyan kişilerden söz etmekteyiz.
Ortak amaçlar için çalışmaktan keyif alan veyeteneklerini satış ve pazarlamadan klinik eğitime, araştırma ve geliştirmeye birçok alanda sergileyebilen çalışanlardan oluşan bir ekibe sahibiz. Neden buradalar? Kendileri ve dünya genelindeki milyonlarca insan için önemli olan bir şey yaratmak için..  
 
Eğer aradığımız kişi olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen bizimle temasa geçiniz! Lütfen aşağıdaki eposta adresinden bize ulaşınız:  turkiye@dentsply.com