banner-3.jpg

SDR'nin 5. YILDÖNÜMÜ

 DENTSPLY, SDR® 5. YAŞINI KUTLUYOR    SDR 5 YEARS.preview.jpg

5 yıl, 30 milyon restorasyon1, birçok ödül, tek ürün.  SDR (Smart Dentin Replacement), DENTSPLY tarafından 2010 yılında lanse edilmesiyle dünya genelinde kompozit restorasyonların uygulama şeklini değiştirdi.      

 

Son yıllarda piyasaya sürülen birçok alternatif bulk-fill kompozit materyallere rağmen SDR diş hekimlerine sunduğu eşsiz özellikler ve faydalar sayesinde bulk-fill restoratif kategorisinde altın standart olarak kalmaya devam ediyor. SDR kendinden seviyelenebilir, kavite duvarına mükemmel adapte olur ve tüm rakip kompozit ürünleri2  arasında en düşük büzülme stresine sahiptir (%60’a kadar daha az) ve böylece güvenli bir şekilde 4 mm. ‘lik tabakalarda bulk-fill maddesi olarak kullanılabilir. SDR, Sınıf II kavitelerin çabucak ve güvenli bir şekilde restorasyonu için ideal bir maddedir ve yüksek C faktöre3  sahip zor kavitelerde kullanımı kanıtlanmış güvenilir bir bulk-fill kompozittir3.

5 yıllık küresel başarısını kutlamak için DENTSPLY 90 adet fiyatına 110 adet  SDR Compula® Tips ve ayrıca iki adet ücretsiz altın sarısı saklama kabı içeren özel sürüm “SDR 5. Yıldönümü Paketi’ni” sunmaktan memnuniyet duyar. Bu özel  paketi nasıl satın alınacağını öğrenmek için lütfen bölgenizdeki DENTSPLY temsilcisi veya distribütörü ile iletişime geçin.

SDR hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

1 Veri dosyası

2 Veri dosyası

3Van Ende, A et al.; 2013; Bulk-filling of high C-factor posterior cavities: Effect on adhesion to cavity bottom dentin.  Dent Mater, Epub 2013 Dec 8

UKXL981 – Düzenlenme tarihi – Nisan 2015